Sport
Szukamy mistrzów celuloidowej piłeczki Drukuj
poniedziałek, 16 listopada 2015 12:17

Do rozgrywek pierwszej edycji „Purdzkiej Amatorskiej Ligii Tenisa Stołowego”
zgłosiło się aż 10 drużyn: dwie ze Szczęsna, dwie z Prejłowa, dwie z Klewek oraz po jednej z Purdy, Giław, Trękusa i Marcinkowa. Zgłoszone drużyny liczą co najmniej 6 zawodników. Każda drużyna ma w swoim składzie przedstawicielkę płci pięknej, a niektóre również dzieci.
Mimo że liga jest amatorska i poziom zaawansowania graczy dość zróżnicowany to w pierwszej kolejce emocji nie brakowało. W rozgrywkach tak naprawdę wygrywają wszyscy uczestnicy ponieważ każda dawka aktywności fizycznej w tym okresie roku jest zbawienna dla organizmu. Liga jest również doskonałym pretekstem do integracji mieszkańców.
Rozgrywki ligowe ruszyły 15 listopada w Marcinkowie. Zachęcamy do kibicowania swoim ulubieńcom i śledzenia postępów drużyn.

 

 
Purdzka Amatorska Liga Tenisa Stołowego Drukuj
środa, 04 listopada 2015 16:21

 

 
Ludowy Zespół Sportowy "Purda Volley" w Purdzie Drukuj
środa, 04 listopada 2015 12:53

Dnia 30 października 2015r. w Gimnazjum Nr 8 im. C.K. Norwida w Olsztynie odbył się organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Warmiss – Volley” pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw Olsztyna w mini siatkówce w „singlach” i „trójkach” dla dziewcząt szkół podstawowych klas 3,4,5 i 6, w którym udział wzięły zawodniczki sekcji piłki siatkowej Ludowych Zespołów Sportowych „Purda Volley”, prowadzone przez trenera Marka Pietrusewicza.
Dziewczęta wzięły  udział w jednej kategorii „trójek”. Zespołów w tej grupie było dziesięć, nasze zawodniczki zajęły miejsca kolejno : 7 (Wiktoria Kossak, Wiktoria Szneider, Anna Michalonek) i 10 (Julia Celmer, Aleksandra Karpińska, Paulina Jawoszek). Do „singli” zgłoszone były  dwie zawodniczki : Nadia Tuszewicka – miejsce dziesiąte i Aleksandra Kossak, w końcowej klasyfikacji na miejscu drugim, przegrywając tylko jeden mecz.

 
Mistrzostwa Województwa LZS Szkół Gminnych w Tenisie Stołowym 2015 Drukuj
wtorek, 20 października 2015 12:18

Poniżej, w załączeniu regulamin Mistrzostw Województwa LZS Szkół Gminnych w Tenisie Stołowym 2015.

Załączniki:
Pobierz (Reg tenis szkoly 2015.pdf)Reg tenis szkoly 2015.pdf220 Kb
 
VIII Edycja Mistrzostw Powiatu Olsztyńskiego w Halowej Amatorskiej Piłce Siatkowej Kobiet - Dobre Miasto 2015 Drukuj
wtorek, 13 października 2015 08:55

Poniżej, w załączeniu regulamin oraz karta zgłoszenia drużyny na VIII Edycję Mistrzostw Powiatu Olsztyńskiego w Halowej Amatorskiej Piłce Siatkowej Kobiet - Dobre Miasto 2015.

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 1 z 6